شرحی بر لوله بازکنی خانگی و سنتی در لوله بازکنی شهرآرا

گرفتگی لوله های یک ساختمان امری طبیعی است، به ویژه اگر ساخت آن قدیمی باشد. البته می توان این مسئله را به نحوه ی استفاده ی کاربر و میزان رعایت نمودن برخی استاندارد ها نیز ربط داد، برای مثال در ساختمان های مسکونی خانواده ها باید دقت داشته باشند که مواد زائد، آشغال ها، پارچه و دستمال کاغذی، باقی مانده ی مواد غذایی و دور ریختنی، چربی ها و روغن ها و ..... به داخل چاه ظرفشویی، روشویی، توالت و .... وارد نشود؛ به این دلیل که مواد جامد و حجیم که قابلیت حل شدن در اب را ندارند، توانایی ایجاد گرفتگی چاه در طولانی مدت را خواهند داشت. از این رو سالیان طولانی است که شاهد نیاز ساختمان های مسکونی به خدمات لوله بازکنی خانگی هستیم، البته دلایل و عوامل به وجود آمدن این مشکلات تنها به رفتار کاربر خلاصه نمی شود بلکه قدیمی بودن لوله ها و عواملی نظیر فرسودگی و پوسیدگی آن ها هم می تواند موجب مواجه شدن با چنین مسائلی شود. لوله بازکنی خانگی و سنتی بسیار مورد استفاده است، به این معنی که وقتی یک خانم خانه دار یا اعضای خانواده با این موضوع برخورد می کنند، سعی می نمایند که از روش های ساده برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنند اما این که این شیوه های سنتی تا چه حد موثر واقع می شوند و تا چه حد استاندارد بوده و آسیب جدی تری به لوله ها وارد نمی کنند، مسئله ای است که باید بیشتر به آن توجه گردد.

لوله بازکنی در کرج

روش هایی قابل اطمینان برای لوله بازکنی خانگی و سنتی

قطعا تجربه ی مواجه شدن با این مشکل را داشته اید، در این هنگام چه تدبیری اندیشیده اید و به نظرتان چه راهکاری مناسب تر از سایرین بوده است؟ در این مقاله، شرکت خدمات لوله بازکنی آبان قم به شرح برخی از بهترین روش های رفع گرفتگی چاه در ساختمان های مسکونی می پردازد و پیشنهاد می نماید که خانم های خانه دار این موارد را مد نظر داشته و از آن هااستفاده کنند. در صورتی که پس از انجام صحیح این روش ها باز هم مشکل حل نشد، برای برخورداری از خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتکی لوله می توانید با شماره های موجود در این سایت تماس بگیرید. سرعت دریافت خدمات و کیفیت نهایی پس از انجام اقدامات لازم دو ویژگی مهم سرویس های مجموعه ی ما هستند که آن ها را تجربه خواهید کرد.

لوله بازکنی خانگی و سنتی

استفاده از مواد شیمایی لوله باز کن برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان های مسکونی

یکی از متداول ترین و در دسترس ترین شیوه های رفع چنین مشکلاتی، استفاده از مواد مخصوص است که با برخورداری از قابلیت های خاص شیمیایی خود می توانند موجب خورد کردن و حل کردن مواد جامد و زائد موجود در لوله شوند. معمولا این روش کم هزینه تر و نحوه ی اجرای آن آسان تر است اما برای کسب نتیجه از آن نیاز به سپری شدن زمان می باشد. البته در موارد حاد دیگر استفاده از مواد لوله باز کن اثر بخش نیست و باید از خدمات لوله بازکنی حرفه ای استفاده شود.

حال به این سوال در ذهن خود پاسخ دهید، آیا به کارگیری از مواد شیمیایی به عنوان روش متداول رفع گرفتگی لوله ها ضرری ندارد؟

البته که در صورت استفاده ی نا صحیح، به کارگیری مقدار زیادی از این ماده ی اسیدی، بدون شک مشکلاتی برای داخل لوله پیش می آید و همچنین برخی از مواد به کار رفته در تولید این محصول نظیر هیدروکسید سدیم عامل اصلی حساسیت ها، مشکلات تنفسی و حالت تهوع در شخصی است که در معرض تماس و بوی انواع لوله باز کن شیمیایی قرار می گیرد؛ بنابراین لوله بازکنی خانگی و سنتی آن قدر هم که فکر می کنید کاربردی و اصولی نیست.

رفع گرفتگی لوله ها در منزل و بدون استفاده از مواد لوله بازکن شیمایی خطرناک

به منظور جلوگیری از هر گونه ریسک و خطر در هنگام استفاده از مواد شیمیایی ای که تحت عنوان لوله باز کن صاف در فروشگاه ها موجود هستند، ما ترفند و روش بهتری به شما پیشنهاد می دهیم تا در مواقع لازم بتوانید با دقت و حوصله از آن استفاده نمایید. در این روش از مواد طبیعی و بی ضرر استفاده خواهد شد و شیوه ی اجرای آن به عنوان یک روش لوله بازکنی خانگی و سنتی بسیار آسان می باشد.

ترکیب لوله بازکن فوری خانگی

جوش شیرین از جمله موادی است که در اکثر منازل یافت می شود ، اگر با گرفتگی لوله ها مواجه شدید می توانید از این ماده استفاده کنید . ابتدا لازم است که به اندازه ی لازم ( مثلا یک کتری )  آب جوش در درون لوله ی فاضلاب بریزید . حال با استفاده از یک سیم انعطاف پذیر سعی کنید آن را تا حد امکان درون لوله ببرید و به سمت بالا و پایین حرکت دهید . در صورتی که ضایعاتی باعث انسداد شده باشند ، این کار بسیار موثر خواهد بود . پس از این مرحله نوبت به مهم ترین بخش لوله بازکنی خانگی و سنتی است ؛ نصف لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه را در درون آن بریزید ، دهانه ی لوله را بسته و مدتی منتظر شوید . در پایان لازم است که حجم زیادی آب جوش را در درون لوله فاضلاب ریخته و مجددا با سیم اقدام به کسب اطمینان از رفع گرفتگی لوله نمایید .

فنر لوله بازکنی دستی مناسب برای خانه

مار تخلیه یا فنرلوله بازکنی ساده بسیار سازگار با محیط زیست است و اثری از خود بجای نمی گذارد و شما می توانید از آن چندین بار استفاده کنید و می توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی نسبت به تخلیه فضولات گرفتار در لوله ظرفشویی ، دستشویی و یا حتی توالت استفاده کنید . بنابراین اگر شما فکر می کنید نیازی نیست تا با یک لوله بازکنی تماس بگیرید و خودتان از پس کار برمی آیید ، حتما پیشنهاد می کنیم که از یک فنر لوله بازکن دستی استفاده کنید .

لوله بازکنی در کرج

توجه : فشار زیاد به فنر می تواند به سیستم لوله کشی آسیب وارد کند پس در استفاده از آن آسوده باشید و با ملایمت رفتار کنید .

شرکت خدمات فنی شهرآرا

لوله بازکنی و تخلیه چاه در کرج

شرکت خدمات فنی شهرآرا ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در کرج و تخلیه چاه در کرج. به وجود آمدن خرابی و مشکلات در لوله کشی آب و فاضلاب هر ساختمانی اجتناب ناپذیر بوده و نیاز هست که هر چند سال حداقل یک بار بررسی فنی دقیق از ساختمان مسکونی یا اداری خود به عمل آورید تا از افزایش آثار مخرب مشکلات احتمالی تا حد زیادی کاسته شود . بنابراین محل زندگی و یا کار شما با توجه به وقوع خطراتی مثل ریزش چاه و پر شدن آن، نیازمند مراقبت و نگهداری است و شما می توانید مسئولیت این بررسی فنی را به دفتر خدمات فنی شهر آرا بسپارید. در ابتدا لازم است از نوع سیستم ( فاضلاب شهری یا چاه فاضلاب ) ساختمان خود اطلاع یابید؛ زیرا در صورت وقوع مشکل می توانید اطلاعات لازم را در اختیار سرویس کاران قرار دهید.

ما با داشتن سالها تجربه و مهارت در امور تاسیسات ساختمانی ، ارائه دهنده ی انواع سرویس های مورد نیاز متقاضیان ارجمند خواهیم بود. اگر در محدوده شهر کرج و استان البرز ساکن هستید، باعث افتخار ما خواهد بود که با ارائه سرویس های ویژه لوله بازکنی و تخلیه چاه در خدمت شما باشیم. فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده را به همراه آدرس محل خود اعلام نمایید. در اسرع وقت یکی از سرویس کاران فنی ما جهت تشخیص نوع مشکل، بررسی لوله کشی ساختمان و تعیین میزان خرابی به محل شما اعزام خواهد شد. هدف ما این است که هر گونه مشکل در زمینه گرفتگی و ترکیدگی لوله فاضلاب ساختمان شما را با کمترین میزان خرابی و در حداقل زمان ممکن رفع نماییم. 

درباره ی برخی از خدمات ما بدانید :


لوله بازکنی سیار در کرج : از جمله اقدامات مهم مجموعه شهر آرا در زمینه ارائه خدمات فوری در محل انتخاب افراد فنی مناسب با این کار می باشد که قادرند در هر ساعت از شبانه روز با حضور به موقع در محل شما در حل مشکلتان یاری نمایند.
رفع گرفتگی لوله ها : سرویس و تعمیر انواع لوله مانند سینک آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، رفع گرفتگی لوله های ادارات ، باغ ها و رستوران ها با ارائه فاکتور و بهترین کیفیت از دیگر خدمات ما به شهروندان ساکن کرج می باشد.
نشت یابی لوله با دستگاه : افراد فنی با به کارگیری دقت کامل در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله در کرج با استفاده از دستگاه سعی در پیدا کردن محل دقیق نم داشته تا بتوانند آن را ترمیم و رفع نمایند.
و . . . .

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله و چاه

در صورتی که لوله کشی منزل و یا محل کار شما به هر دلیلی دچار گرفتگی شده باشد، با استفاده از جدیدترین دستگاه های قابل استفاده در این خصوص ( دستگاه ژنراتور، پمپ هوا و انواع فنرهای فولادی ) این مشکل در کمترین زمان و حداقل آسیب رسانی وخرابی بر طرف خواهد شد.

تعمیر و تخلیه چاه فاضلاب

اگر لوله کشی فاضلاب ساختمان دچار نشتی و یا ترکیدگی شده باشد، تشخیص به موقع می تواند از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری نماید. پس از تماس شما با دفتر خدماتی شهر آرا یکی از پرسنل فنی مجرب ما جهت تعمیر نشتی و ترکیدگی لوله کشی فاضلاب به محل شما فرستاده خواهد شد. در صورت نیاز به تخلیه چاه این کار به صورت کاملا مکانیزه و از طریق پمپ صورت خواهد گرفت. 

 

رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی، سینک ظرفشویی، چاه حمام یا توالت به وسیله پمپ یا فنر

گرفتگی لوله های فاضلاب امکان دارد در هر ساختمانی به وجود بیاید و در هر قسمت از سیستم لوله کشی ممکن است بروز کند. در ابتدا بیشتر افراد سعی دارند که با استفاده از انواع اسید و ابزارهای خانگی این مشکل را بر طرف کنند، اما توصیه ی ما به شما این است که در صورت مشاهده چنین مواردی هر چه سریع تر با یک شرکت خدمات فنی لوله بازکنی تماس حاصل نمایید. اگر یک شی خارجی در لوله گیر کرده باشد، قطعا برای رفع این گرفتگی باید از دستگاه تراکم هوا استفاده شود.

 

رفع بوی بد فاضلاب توالت، حمام و آشپزخانه

گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند باعث ایجاد بوی نامطبوع در سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه ی منزل شما شود. اگر با چنین مشکلی مواجه شده اید و بوی زننده ای در این قسمت ها وجود دارد، ضروری است که با دفتر خدماتی فنی شهر آرا در کرج تماس حاصل کنید. دقت داشته باشید که این بوی آزار دهنده می تواند تهدیدی جدی برای سلامت شما و البته کودکان خردسال باشد؛ زیرا معمولا این بو ناشی از به وجود آمدن گازهای مضر و سمی از فاضلاب می باشد و می تواند اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی داشته باشد و همچنین باعث بروز سر درد، آلرژی و مسمویت شود. عواملی مثل بارندگی می تواند این موضوع را تشدید کند به گونه ای در اکثر موارد روش های معمول مثل (استفاده از شمع های معطر، اسپری های خوشبو کننده، مواد شیمیایی و پاک کننده ها، آمونیاک و جوش شیرین و .... ) برای برطرف سازی این بوی آزاردهنده موثر واقع نمی شود. برای تخلیه چاه و بر طرف سازی بوی فاضلاب ساختمان، فقط کافی است با ما تماس حاصل نمایید.

حل مشکل با ژنراتور لوله بازکنی


اولین روش حرفه ای لوله بازکنی کرج استفاده از فنر لوله بازکنی یا ژنراتور لوله بازکنی است که برخی آن را لوله بازکن برقی یا فنر برقی می گویند.
تفاوت آن با فنر لوله بازکن در برقی بودن آن است به این صورت که همان فنر لوله بازکنی به موتوری الکتریکی متصل شده و به کمک موتور دوران می کند که این موضوع باعث افزایش قدرت و کارایی آن شده است بطوری که هر نوع گرفتگی در داخل لوله را باز
می کند. استفاده از ژنراتور برقی برای رفع گرفتگی های چاه توالت ، کف شوی حیاط که ناشی از سنگ و خاک و آجر باشد و کف شوی حمام مفید است و هر نوع گرفتگی را باز می کند.

ویژگی های سرویس لوله بازکنی و تخلیه چاه در کرج

-         مشاوره رایگان پس از بازرسی محل

-         سرویس دهی در کمترین زمان ممکن توسط کادر فنی مجرب

-         قیمت معقول و به صرفه برای متقاضیان

-         تخلیه چاه و لوله بازکنی تضمینی، بدون گرفتگی مجدد در نقاط اجرا شده

-         آماده عقد قرار داد با شرکت ها، سازمان های دولتی و خصوصی و مجتمع های مسکونی

-         امکان بهره مندی از خدمات به صورت شبانه روزی

-         آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم در سراسر کرج

   راه های پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

 


تفاله‌های چای و قهوه یکی دیگر از مهمترین علت های گرفتگی لوله فاضلاب تفاله هایی است که در وقت شستن ما سهل انگاری کرده و فکر می کنیم که صافی جلوی تفاله ها را می گیرد و اقدام به ریختن تفاله ها می کنیم اما این را نمیدانیم که تفاله های ریز وارد لوله فاضلاب شده و به جداره لوله ها می چسبد.
مواد غذایی نشاسته‌ دار
مواد غذایی نشاسته دار مانند برنج ژله و ماکارونی و همچنین غذاهای فیبردار برای لوله ها مانند سم عمل می کند.
پوست تخم‌ مرغ و استخوان ماهی
پوست تخم مرغ و استخوان ماهی یکی دیگر از عواملی است که باعث گرفتگی لوله فاضلاب شده ، این مواد را در داخل سطل اشغال ریخته تا مانع از ورود آنها به لوله و سپس گرفتگی لوله شود.
و . . .
لوله بازکنی
شرکت خدماتی شهرآرا با سال ها سابقه خدمت رسانی و تجربه در خدمات لوله بازکنی منازل و ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی و غیره آمادگی خود را نسبت به انجام کلیه کارهای مربوط به لوله بازکنی بصورت 24 ساعته اعلام می دارد.


خدمات لوله بازکنی این شرکت شامل موارد زیر می باشد:

 


لوله بازکنی توالت ، آشپزخانه و حمام
رفع گرفتگی لوله پشت بام و لوله لباسشویی و فاضلاب شهری
بازکردن لوله های سیمانی ، چدنی ، پلیکا و مسی با فنر لوله بازکن
تشخیص ترکیدگی لوله از جمله لوله کشی آب و فاضلاب
همین حالا با ما تماس بگیرید تا با کیفیت خدمات شهرآرا آشنا شوید.
توجه: توصیه ما به کاربرانی که در سراسر کرج در مناطقی از قبیل مهرشهر، ساسانی ، بلوار دانش آموز ، کردان ، درختی ، شهرک وحدت و… مستقر هستند این است که ؛ پس از انتخاب نزدیکترین متخصص و تماس با شماره لوله بازکن کرج و نیز قبل از اعزام وی به محل حتماً از نرخهای انواع دستگاههای مورد استفاده نظیر قیمت سه نظام لوله بازکنی و یا دیگر تجهیزات جویا شوند و تصمیم خود جهت اقدام به دریافت سرویس از فنی کارا را قبل از حضور متخصصین در محل قطعی نمایند.


قیمت تخلیه چاه


قیمت تخلیه چاه به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
• طول یا عمق چاه که بسته به کم عمق یا پر عمق بودن بر قیمت تخلیه چاه کرج اثر گذار است.
• تعداد تانکرهایی که در هنگام کار پر شده باشد.
• زمانی که صرف ارائه سرویس می شود.
• در مواردی که سر چاه مشخص نباشد ، هزینه ای بابت پیدا کردن سر چاه در نظر گرفته می شود.
• هزینه رفت و آمد در مسافت های طولانی و خارج از عرف
• و…

مقالات دیگر : لوله بازکنی گوهردشت ،لوله بازکنی عظیمیه ، لوله باکنی جهانشهر ،لوله بازکنی مهرشهر ،لوله بازکنی باغستان، لوله بازکنی مهرویلا ،لوله بازکنی فردیس 

 

هدف ما جلب رضایت شما شهروندان محترم می باشد.